.

.

Scoop Aria клин сандала за жени

Scoop Aria клин сандала за жени

DEN 324.00

Количината на стоката
Това е достапна

Печатење со тексас на киселина за миење на овие канали од клин Еспадрил од лажичка, се забавуваат за класичната летна силуета. 2,5 “клин потпетица; Платформа 1.5 ”. Прилагодливо затворање на тока на глуждот. Удобно стапало. Вештачки материјали. Увезени. Самани за миење на киселина, еспадрил сандали за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата