.

.

Еко Унттд. Машка елиот плетена чипка на чипка, обична патика

Еко Унттд. Машка елиот плетена чипка на чипка, обична патика

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Зголемете го вашиот изглед со Ecko Unntd. Машка Елиот 01 плетена патика за чипка. Кога имате потреба од брзина, оваа патика му дава на вашиот изглед посакуваниот раб и може да се спари со кој било врв од удобност до облечен со леснотија. Погоди ги улиците со доверба во овој тренер за чевли што има слабиот вклопување со доволно простор за движење. Направено со врвен квалитет на материјал за оптимална удобност и стил. Еко Унттд. Менс црна/црвена возрасна висока патики со чипка-Rowan52m-Bea. Грубана единствена карактеристика на чипка. Чипка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата