.

.

Dearfoams Men's Pa Lounge Clg со папучи од меморија од пена

Dearfoams Men's Pa Lounge Clg со папучи од меморија од пена

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Неспоредната удобност ја исполнува целокупната погодност со овие влечки за затнување! Пернизирана мемориска пена табани перничиња со нозете со секој чекор, додека издржливите внатрешни/надворешни надворешни страни нудат дополнителна поддршка околу куќата и пошироко. Пријатна преголема маичка горната со везено лого „Dearfoams“ . кадифен крзнен облога и стапало . DF Adapt Technology ги одржува нозете пријатни, никогаш не се испотени . Мемориската пена Интол додава дополнителна удобност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата