.

.

Специфичен каталитички конвертор на возилото ЕПА, директно вклопување

Специфичен каталитички конвертор на возилото ЕПА, директно вклопување

DEN 1760.00

Количината на стоката
Това е достапна

Специфично оптоварување на возилото ДЕЦ Директно вклопување Каталитички конвертор - Специфично оптоварување на Федерална компатибилноста на ЕПА - Инженерите во ДЕЦ ги анализираат деталите за емисијата на секое возило пред да дизајнираат директен каталитички конвертор, натоварен со специфичен палто за миење што го бара моделот на кој ќе го инсталирате. Не само брендот на автомобил или камион, туку веднаш до самиот модел. ДеЦ каталитичките конвертори се квалитетни OE, користете конектори во стилот на ОЕ без апсолутно никакви заварување и се собрани во посветени челични свирки. Произведено со употреба на изработени прирабници за монтирање, тивки флексибилни цевки, тешки цевки, силно натоварени подлоги и прецизни школки од не'рѓосувачки челик. Повеќе од 26 години специјализирани за производство на каталитички конвертори за замена кои се вклопуваат правилно и ефикасно изведуваат. Вие нема да го најдете нашиот квалитет и експертиза од други производители. Сите производи од ДЕЦ се склопуваат во посветени челични свирки со употреба на машински прирабници за монтирање, тивки флексибилни цевки, тешки цевки, силно натоварени подлоги и прецизни школки од не'рѓосувачки челик. Феации и придобивки : Целосно изработени фитинзи за прирабници за лесни инсталации Флекс Flex Tubessaine без атем на челик Специфично вчитување на каталитички конвертор на возилото, директно вклопување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата