.

.

Елени стари машка сидро водоотпорна удобност секојдневно пешачење за пешачење

Елени стари машка сидро водоотпорна удобност секојдневно пешачење за пешачење

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Бидете подготвени за тоа каде денот може да ве однесе во сидро, дел од колекцијата Deer Stags 902. Одликувајќи се со запечатени споеви и водоотпорна мембрана, нозете ќе останат суви без оглед на денот како е надвор. Издржлив велур и горните материјали од мрежа. Висината на средната висина обезбедува засилена поддршка на глуждот. Гусениот јазик чува вода и остатоци. Водоотпорна мембрана. Гусиран јазик. Запечатени споеви. Пуничен кревет за нозе Ева.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата