.

.

Рамки за картички за идеи-технологии 6 PKG-Christmas, 4 x6 & 3 x4

Рамки за картички за идеи-технологии 6 PKG-Christmas, 4 x6 & 3 x4

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Прекрасен асортиман на рамки за гроздобер стил за прикажување на вашите фотографии! Овој пакет содржи три рамки со картички 3.25x4,25 инчи и три рамки за картички 4.25x6,25 инчи. Увезени. Рамки за картички за идеи-технолошки кабинети 6/pkg-christmas, (3) 4 "x6" & (3) 3 "x4".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата