.

.

Без граници на душички на јуниори

Без граници на душички на јуниори

DEN 288.00

Количината на стоката
Това е достапна

Флерт и женствено сите во едно. Ниту еден фустан без ракави на границите не нуди привлечен граничен принт и детални детали за предната скала. Овој фустан е вкупно мора да има за вашата гардероба. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. хитови над коленото. U-Neckline со детали за скалила и о-прстен; назад клуч со вратоврска; А-линија фустан. Без ракави. Граничен принт. 92% полиестер/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Фустан без ракави за јуниори од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата