.

.

Беркли Фузија Бакктаил риболов свирки

Беркли Фузија Бакктаил риболов свирки

DEN 231.84

Количината на стоката
Това е достапна

Дизајнирано да се спари совршено со Berkley® Gulp! ®, Bucktail свирка Fusion19 има квалитетни компоненти кои се идеални за риболов со вашата омилена мека пластика. Острата кука отпорна на корозија Fusion19 ™ навлегува во најтешките усти и останува остри. Двојната линија на вратоврската обезбедува разноврсност за техники за затегнување или техники на фрлање и повлекување со еден bucktail! Врза за двојна линија за повеќе презентации. Опремена со остра кука Fusion19. Чувар на мамки за вашиот омилен залив! ® Пластика.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата