.

.

Начин да се слави тркач на табели со зајаче, 13 w 72 l

Начин да се слави тркач на табели со зајаче, 13 w 72 l

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Никој не негира дека кујната е срцето на домот и трпезариската маса е крајното место за собирање за да сподели разговор и добар оброк. Начин на славење на текстил за маса и јадење ќе создаде топол, поканувачки простор за живеење со бои и отпечатоци што вие и вашето семејство ќе ги сакате. Создадете сопствен и координиран декор на таблата и кујната со начин да ги прославите тркачите на маса, сè додека вклучуваат декоративни акценти со пласмани и салфетки. Послужете топол пречек на семејството и гостите со патот да славиме тркач на маса што ја градува вашата маса. Овој тркач на табели ќе додаде елегантен допир и визуелна привлечност на вашиот плоча. Начинот на славење на тркачот на табели ќе додаде стил и функција во вашиот декор на маса. Создадете свој сопствен изглед што го рефлектира вашиот стил со мешање и совпаѓање со координативни парчиња. Овој тркач на табели ќе создаде добредојден изглед на вашата вечера, сепак се практични за секојдневна употреба. Начинот на славење на тркач на табели е изграден од 100% јута материјал што го олеснува одржувањето, едноставно на самото место за третман. Мерки 13 "W x 72 " l. Пронајдени исклучиво на. Увезени. Мерки 13 "W x 72" l. 100% јута. Место за третман. Пронајдени исклучиво на. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата