.

.

Хангоризирај? Сет за закачалки за деца со највисок квалитет, бело

Хангоризирај? Сет за закачалки за деца со највисок квалитет, бело

DEN 303.84

Количината на стоката
Това е достапна

Палучете го вашиот плакар со овој закачал за бели деца од 30 пакувања, совршени за сите ваши потреби за складирање и организација! Димензии : 11,7 инчи широк за 6,5 инчи високи со највисок квалитет на стандарди, споредливи со главните мрежи? Сет за закачалки за деца со највисок квалитет (сет од 30), бело.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата