.

.

Колекција на ournoupурна колекција женски Халси широка ширина удобност се лизга на тркалезни пети на станови

Колекција на ournoupурна колекција женски Халси широка ширина удобност се лизга на тркалезни пети на станови

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Колекцијата Халси од Гурај е изглед без метеж со чувство на софистицираност. Овој вегански кожен кожен лифер има удобна инло и широка ширина за удобност за одење. Деталите за бод и перфорациите го комплетираат овој без напор елегантен изглед. Во колекцијата Journee, нашите рамни стилови ќе ве изгледаат исто толку професионални како шефот на работа за да ги имате најсечените чевли кога ќе излезете за ноќ. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : круг. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : Удобност. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата