.

.

Сет на кадифена закачалка за нелиз

Сет на кадифена закачалка за нелиз

DEN 479.84

Количината на стоката
Това е достапна

Олиеру со кадифени закачалки. Заштедете простор и зголемете го плакарот на вашето дете со закачалките за кадифето на Алиеру. Кадифениот материјал создава површина што не се лизга совршена за јакни, панталони, кошули, фустани и многу повеќе. Без лизгање на Алиеру закачалки не се карактеризираат со кадифена материјал што не држи облека во место без да падне или да се кара. Контурираните раменици ја одржуваат формата на облеката додека дополнителните степени помагаат да се одржат додатоците. Простоен заштедувач. Тенок и елегантен дизајн на закачалката ви овозможува да го зголемите просторот во вашиот плакар додека ја одржувате облеката безбедна додека сте зачувани. Издржлив и здрав дизајн е во состојба да држи облека до 10 килограми. Пакетот вклучува : (40) закачалки за костуми, (4) закачалка за кадифена вратоврска, (6) заштеди на рамо на кадифено допир. Пакетот вклучува : (40) закачалки за костуми, (4) закачалка за кадифена вратоврска, (6) заштеди на рамо на кадифено допир. Кадифе допир заштеда на рамото, чувајќи ја облеката на браздата бесплатно. Hanger Tie организира врски и заштедува простор во плакарот . Материјал : ABS Plastic+ Focked+ Chrome Hook и боја : црна. Начистената површина што не се лизга е нежна на облеката и спречува лизгање и крцкање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата