.

.

Среќна пелена од пелена змеј со големи 2- години

Среќна пелена од пелена змеј со големи 2- години

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Splash за среќната облека за пелена на Nappy е фантастичен иновативен 2-во-1 производ кој комбинира еднократно пливање пелена со бебето. Среќната облека за пелена на Nappy е совршена за бебињата на кои им е потребна малку дополнителна топлина во базенот со 3/4 раце и направена од 2мм дебела супер мека неопрес, помага да се задржат бебињата посреќни во базенот подолго. Изборот број 1 на бебето за бебиња и одобрен од училиште за пливање низ целиот свет. Заштита на сонце UPF 50+ помага да се заштити бебињата чувствителна кожа од штетни сончеви зраци. Нема потреба да носите посебна среќна nappy. Целосно интегртирана среќна пелена за пливање; Одлична вредност за парите 2-во-1 производ комбинирајќи преостаната пелена за пливање и бебето за бебиња; Заштитете ја кожата од штетни сончеви зраци со UPF 50+ заштита од сонце; Лесен за употреба едноставно плакнете ролна и повторна употреба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата