.

.

Исечете го женскиот слабиот лизгачки појас на лизгачот

Исечете го женскиот слабиот лизгачки појас на лизгачот

DEN 256.00

Количината на стоката
Това е достапна

Слабиот појас за лизгање на лизгачот на Scoop додава совршен минималистички допир на вашата следна облека на денот. Земете го вашиот стил нагоре со овој елегантен кожен појас со широка овална тока со сребрен тон. Пар со омилениот преголем џемпер или панталони за шик и трендовски изглед што ќе го сакате. Исклучиво на. Материјал : Полиуретан (ПУ). Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Ширина : .71 '. Затворање : Широка лизгачка тока со хардвер со сребрен тон. Карактеристики : Faux кожа. Лажичка слаба лизгачка појас на законот. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата