.

.

24 Севендна облека за удобност на лактот Должина на лактот Максински фустан

24 Севендна облека за удобност на лактот Должина на лактот Максински фустан

DEN 639.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овој стилски мајчински макси фустан со ракави од 24 Seven Comfort облека има деколте за лажичка, ракави со должина на лактот и фигура што ласкави се вклопуваат совршени за кој било вид на тело. Мало истегнување во градежништвото и запалување на дното го завршува овој фустан со шик, удобно вклопување додека останува без напор модерно. Лесно облечено нагоре или надолу, ова разноврсно парче е совршено во секоја гардероба. ракави со должина на лактот. деколте за лажичка. линија. удобно вклопување. Максичен фустан со породилно со ракави. Максичен фустан за ракави на лактот. Максичен фустан со породилно со ракави. Макси фустан со долги ракави Макси. СЕКОЈДНЕВЕН. Машинско миење, ладна вода, без белило, суво рамно, ладно железо.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата