.

.

Женски плус големина во боја блок дуксери дуксери со џокери со долги ракави за влечење на врвовите на врвовите

Женски плус големина во боја блок дуксери дуксери со џокери со долги ракави за влечење на врвовите на врвовите

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Кој подобар начин да се искористи денот поминато дома или да се има обичен ден надвор отколку во овој ултра-комфор, качулка во боја? Без разлика дали ја џогирате патеката или пријатно на каучот, оваа худи е само придружник на сите ваши обични моменти. Theубовта кон оваа салон достоинствена худи е сите во деталите. Задебелениот и јасен дизајн на блок во боја ќе работи добро во која било гардероба. Карактеристики - избори во боја : црна, сина, црвена вино - големина : xl, 2xl, 3xl, 4xl - измислица : 95% полиестер, 5% спандекс - стил : кабел пуловер - дизајн : бок -блок - вклопување : опуштено вклопување - тип на ракави : Долг ракав - џебови : џеб од кенгур - деколте : аспиратор за влечење - прилика : обична, домашна облека, носење дневна, релаксирачка - соодветна сезона : пролет, есен, зимска ткаенина и грижа - 95% полиестер, 5% спандекс - рака или нежно миење на машината Во ладна вода / не се бели / линија суво вклопување и големина - Стандардна листа со пад на големината на САД плус големина во големина, ве молиме изберете ја големината што обично ја носите. Вклучен пакет - 1 врвна ткаенина : 95% полиестер, 5% спандекс. Оваа маичка за женски плус големина има спортски стил и супер пријатна удобност во совршена мала тежина . Карактеристики : Класични џебови од кенгур, дизајн на блок во боја, аспиратор за влечење со повисоко деколте пред да ве задржи малку дополнително пријатно . Дизајн : Овој џемпер Може да се пофали дизајн на блок во боја, кој е совршен за положување на вашиот изглед, а џебот од кенгур е токму таму за брзо затоплување на рацете . прилики : мора да има главен дел за вашите студени денови за штала, овие кошули со аспиратори се најдобриот спој на пријатна и обична , донесување забавен стил и удобност на вашето релаксирачко време и секојдневна рутина . Модни совети : Супер симпатично со фармерки и чизми и доволно удобно за да се дружите со пантолони од пот. Како и да е, го сервирате, кошулата со качулка ќе донесе боја и удобност во сезоната есен и зима.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата