.

.

Млад маж со кратки ракави поло со шкотска

Млад маж со кратки ракави поло со шкотска

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Овој полото за кратки ракави на Georgeорџ Јанг е совршен за училишната униформа на вашиот син. Мекиот памук прави удобен поло што ќе сака да го носи во текот на целиот ден. Изберете од разновидни бои. е вашата училишна униформа дестинација. Лесно е да се види зошто е водечки снабдувач на нацијата за училишни униформи. Голем избор на стилови и големини, заедно со квалитетни карактеристики по непобедливи цени, го прави едноставен да ги задоволите вашите потреби за училишна облека. Сите униформи се без обележја за удобност. носи училишни униформи во текот на целата година. Поло за кратки ракави на Georgeорџ Јанг : Мешавина од памук. Плакета со две копчиња. Рамна плетена јака и манжетни. Отвори на страничен цвест со продолжено грб полите. Кратки ракави. Без ознака. Голема удобност и вклопување. Третирани со заштитник на шкотски кугар за заштита од дамки. Достапно во повеќе бои. Машинско миење ладно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата