.

.

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, машински металик со среден јаглен, вклопува - gmc yukon

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, машински металик со среден јаглен, вклопува - gmc yukon

DEN 5759.68

Количината на стоката
Това е достапна

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 22 x 9, 24мм, 6 двојни говорни, 6 обетки/лагли 5,5 шема на завртки, машински/средно металик на јаглен. Тоа одговара на вашиот 2018-2020 GMC Yukon. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 22 x 9 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, машински/средно металик на јаглен, одговара 2018-2020 GMC Yukon 22 x 9, 24mm Offset, 6 двојно зборувано, 6 lug 5,5 шема на завртки, Machined/Medion Coocal Metallic, изработен од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. FITS Изберете : 2019-2020 GMC YUKON XL K1500 SLT 2018-2020 GMC YUKON SLT 2018 GMC YUKON XL C1500 SLT и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата