.

.

Навлажнувач на телото на бабарија витамин Ц 13. fl. Оз

Навлажнувач на телото на бабарија витамин Ц 13. fl. Оз

DEN 319.68

Количината на стоката
Това е достапна

Навлажнувачот на телото на бабарија витамин Ц обезбедува хидратација на 24 часа и му помага на кожата да постигне блескав свеж изглед. Неговата формула богата со витамин Ц штити од секојдневно загадување и помага во подобрување на еластичноста на кожата и стимулирање на производството на колаген. Овој производ е идеален за сите типови кожа. Навлажнувачот на телото на бабарија витамин Ц е 100% веган, дерматолошки тестиран и 91% од неговите состојки се природни. Витамин Ц богата формула . блескав свеж ефект . 100% веган и дерматолошки тестирани.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата