.

.

Графичка маица со момчиња Spider-Man Miles Miles Morales, 2-пакет, големини 4-18

Графичка маица со момчиња Spider-Man Miles Miles Morales, 2-пакет, големини 4-18

DEN 300.16

Количината на стоката
Това е достапна

Потребна облека за кој било обожавател на Спајди! Засилете го својот случајен плакар со оваа 2-пакет графички маици на Spider-Man во кои се појавува новиот веб-пилтер на сцената, Мајлс Моралес. Мека и удобна со опуштено вклопување и кратки ракави, тој може да ги носи сам или слој со качулка или фланел во студени денови. Вклучува два погледи за двапати стил. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 маици. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : плетена ткаенина; Графички принт. © Марвел, сите права се задржани. Spider-Man Miles Morales Graphic T-Shirt 2-пакет за момчиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата