.

.

Калипер опфаќа 16210SMGPRD 'MGP' врежан капаци на дебеломер со завршен палто во прав и сребрени знаци

Калипер опфаќа 16210SMGPRD 'MGP' врежан капаци на дебеломер со завршен палто во прав и сребрени знаци

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

- го подобрува изгледот на тркалото и привлечноста на раб. Значително намалување на прашината на сопирачката. Патентиран систем за прицврстување обезбедува едноставна и безбедна инсталација. Не е потребна посебна алатка, лепила или модификација на дебеломер. Конструиран со алуминиум и материјали од не'рѓосувачки челик.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата