.

.

Лесни улични пумпи за елоиз

Лесни улични пумпи за елоиз

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Впечатливиот украс со разузнавачки детали гарантира дека Eloise од Easy Street ќе биде безвременски дополнителен за вашата гардероба. Скромната потпетица, флексибилната надворешна плоча и великодушно влошената влошка се само неколку од одликите за удобност вградени во овој стил на дама. Подготвена влошка. Детали за украс. ниска блок потпетица.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата