.

.

Главни места со 3-вик Омбре скриени извори, 14-унца

Главни места со 3-вик Омбре скриени извори, 14-унца

DEN 175.84

Количината на стоката
Това е достапна

Скриени извори - Оваа миризлива обвивка од 3 вики од главните места е високо мирисна свеќа што се истура со премиум восок мешавина што овозможува мазна, конзистентна горење. Овие миризливи свеќи се спакувани во декоративна стаклена тегла со метален капак во најразлични мириси и дизајни кои ќе одат добро со сите ваши тековни украси за дома. Свеќите имаат фитил без олово и се истураат во САД. Свеќите се внимателно изработени и истурани во САД . Високо мирисна свеќа . конзистентна и мазна изгореница . фитил без олово и само-приклучоци што се одржуваат . 3-вик со декоративна обвивка со атрактивен метален капак.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата