.

.

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, Спарл Сребрена, се вклопува во 2000- MAZDA MPV

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, Спарл Сребрена, се вклопува во 2000- MAZDA MPV

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат неутрализирање од 16 x 6, 50мм, 6 погледи, 5 лаг, шема на завртки од 114мм, сребро од искра. Тоа одговара на вашиот 2000-2001 MPV MAZDA. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai 16 x 6 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, Спарл Сребрена, одговара на 2000-2001 Mazda MPV 16 x 6, 50mm Офсет, 6 портпари, 5 лагли, шема на завртки од 114мм, сребро од искра, изработено од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата