.

.

Елементот на сопирачката BH црево за спојката се вклопува Изберете: 2007- Форд Фузија, 2003- Мазда 6

Елементот на сопирачката BH црево за спојката се вклопува Изберете: 2007- Форд Фузија, 2003- Мазда 6

DEN 3503.84

Количината на стоката
Това е достапна

Hoses Raybestos Element3 Hoses на сопирачките нудат целосна линија на производи со врвен автомобилски црева. Нашите црева ги исполнуваат федералните стандарди за да обезбедат : перформанси, безбедност, подолг живот на цревата, исклучителна издржливост, леснотија на инсталација. Врши идентично со стандардите што ги бараат производителите на ОЕ, обезбедувајќи оптимална заштита, услужен живот и безбедност. Ги вклучува сите карактеристики што се наоѓаат во ОЕ Цревата за сопирачките, вклучувајќи загради, громи, обликувани пластични чувари и клипови со жица. Тривалентните фитинзи со цинк обложени со легура обезбедуваат одличен хидрауличен заптивка и максимална заштита на корозија. Двокреветни фитинзи обезбедуваат подолг живот на цревото и исклучителна издржливост. Одговара Изберете : 2007-2012 Ford Fusion 2003-2016 Mazda 6 2007-2011 Mercury Milan и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата