.

.

Чудо девојки девојки пролетен летен резервоар играат фустан, 2 пакувања, големини 4- & плус

Чудо девојки девојки пролетен летен резервоар играат фустан, 2 пакувања, големини 4- & плус

DEN 244.64

Количината на стоката
Това е достапна

Бризи, лесни фустани се главен временски период за нејзината гардероба, што го прави овој дво-пакет од Wonder Nation да биде задолжителен. Се продава исклучиво во продавниците и. Вклучува два фустани. Мек лажички врат. Без ракави. Без ознака за удобност. Нелиран. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Девојки со две пакувања фустани од Wonder Nation.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата