.

.

Техника во вторникот набationsудувања на приказни картички, 3 4

Техника во вторникот набationsудувања на приказни картички, 3 4

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Користете ја техниката во вторник забавни картички за да додадете посебен, наративен допир на вашите албуми со фотографии или белешки. Тие се отпечатени со зборови и фрази како што се "набудувања " и повеќе, и се двострани за да можат да се користат на леви или десни страници. Овие приказни картички доаѓаат во пакет од 24 и во избор на бои. Секоја картичка мери 4 "x 3 " и има различни апликации. Техника во вторникот набationsудувања на приказни картички, 3 "x 4", 24-пакувања : Овие картички со приказни имаат различни фрази за да додадат посебен допир на вашите снимени спомени. Овој пакет содржи 24 двострани картички кои мерат 4 "x 3". Достапно во најразлични бои (секоја се продава одделно).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата