.

.

& H 3 Cocahoe Minnow SoftBait, Alien, Count

& H 3 Cocahoe Minnow SoftBait, Alien, Count

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Овие H&H Cocahoe туѓи мами се идеални за риболов во солена вода, особено по должината на брегот на Заливот. Тие се изработени од мека пластика и лесни за кукаат. Светлата зелена боја и испрсканата текстура на овие оф -шор риболов мами е попривлечна за рибите и охрабрува повеќе каснувања. Тие се добри за фаќање на црвена риба и пастрмка. Овој мам е тестиран и докажано дека е многу ефикасен. Достапно е во пакет од 10. Секоја од овие мами мерки 3 "во должина. Тие се исто така достапни во широк спектар на други бои, кои се продаваат одделно. 10 пакет. 3 "привлече. Добро за риболов долж брегот на Заливот. Идеално за фаќање на временска пастрмка и црвена риба. Мами со солена вода направени од мека пластика. Лесен за кука. Светла зелена боја и туѓа текстура примаат повеќе каснувања. Тестирано и докажано.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата