.

.

Нови авантури - стил на сонувачи Армел кукла

Нови авантури - стил на сонувачи Армел кукла

DEN 399.52

Количината на стоката
Това е достапна

Стилови сонувачи - 14 инчи кукла Армел - Запознајте ја Армел куклата од 14 инчи што е дел од колекцијата „Стили сонувачи“. Внатре во нејзината торба е инспиративен цитат само за вас. Армел е облечена во свој личен стил и карпа цел ден. Наменето на возраст од 3 години и нагоре. • Стил сонувачи - 14 инчи кукла Армел • Дел од колекцијата „Стили сонувачи“ • Инспиративен цитат од вашата кукла • висока 14 инчи • облечена во симпатична облека со торба за појавување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата