.

.

Da Mens Spilt Grime Deerskin Challper со отстранлива обвивка за Шерпа

Da Mens Spilt Grime Deerskin Challper со отстранлива обвивка за Шерпа

DEN 287.52

Количината на стоката
Това е достапна

Заштитете ги рацете со овие меки кожни белезници на дели-зрнести зрнца од Daxx. Овие нараквици доаѓаат со мека отстранлива постава за Шерпа за удобност и топлина. Материјал : Оригинална кожа од дели-зрна во САД. Отстранлива обвивка за Шерпа. Издржлив. Top Stitching. Еластична на зглобот за вклопување. Увезени. Рака чиста. Воздух сув.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата