.

.

Повторно воспоставен епсон 220XL сет на HY касети вклучува: T220XL Cyan, T220XL Magenta и T220XL420

Повторно воспоставен епсон 220XL сет на HY касети вклучува: T220XL Cyan, T220XL Magenta и T220XL420

DEN 608.80

Количината на стоката
Това е достапна

Заштедете уште повеќе со нашиот сет од 3 касети за повторно воспоставување. Оваа листа содржи 1 T220 XL220 цијан, 1 T220 XL320 магента и 1 T220 XL420 жолти касети. Зошто да платите двојно повеќе за името на брендот EPSON 220 XL кертриџ кога нашите резерви за повторно воспоставено производство на печатачот даваат одлични квалитетни резултати за дел од цената? Затоа, зачувајте сега и заштедете уште повеќе! Овој сет работи во следниот Epson Expression XP и Workforce WF печатачи : XP- 320, 420, 424 WF- 2630, 2650, 2660. Ве молиме, забележете, оваа ставка ќе работи само со печатари купени во Соединетите Држави и Канада. Ние сме ексклузивен препродавач на LD производи бренд на високо квалитетни материјали за печатење. Includes : (1) T220 XL220 Cyan, (1) T220 XL320 Magenta and (1) T220 XL420 Yellow Page Yield : 450 per cartridge Shelf Life : 12-18 months per cartridge The use of LD replacement ink and toner cartridges does not void your printers warranty For Користете во изразување XP-320, XP-420, XP-424 & Workforce WF-2630, WF-2650, WF-2660, WF-2750, WF-2760 со висок квалитет. 100% загарантирано. Ист капацитет како оригинален.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата