.

.

Рок и република жени тексас Р треска на кратко

Рок и република жени тексас Р треска на кратко

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Овие тексас на треска од рок и република се влечат со шорцеви се направени со супериорно истегнување и закрепнување за да се вклопат и ласкаат секоја форма на телото. Овие шорцеви се дизајнирани да тенок без да се караат, стискаат или тркалаат и да имаат еластична лента за половината за удобност. Достапно во најразлични миења. Повлечете го средниот пораст краток. Тенок низ колкот и бутот. Inseam 4.5 ". Изградба на тексас. Функциони предни џебови во традиционален дизајн од 5 џеб. Faux Fly. Увезен. Стил# 112325683.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата