.

.

Заден дел од задната монтажа на Dead Center HD со брзо исклучување

Заден дел од задната монтажа на Dead Center HD со брзо исклучување

DEN 479.84

Количината на стоката
Това е достапна

Дизајниран да биде монтиран на Riser со долниот заден стабилизатор. Целосно прилагодлива рака е способна да ротира 360 степени со рака за прицврстување што врти 180 степени. Вклучува брзо исклучување. Dead Center HD Offset Bar Задна монтирање со брзо исклучување : дизајнирано да се монтира на задниот стабилизатор. Целосно прилагодливо. Вклучува брзо-дисконирање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата