.

.

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Супериорна контрола на тркалото - Постојаниот дизајн и тестирање обезбедува перформанси на нашите тркала да ја водат индустријата. Моден кожа изглед - стилскиот материјал за тело е издржлив и лесен за чистење. Ергономска рачка - Супериорна удобност во комбинација со лесни алуминиумски цевки за додадена јачина. Единствена основна структура - специјално развиена основна платформа обезбедува дополнителна јачина и стабилност. 10 -годишна гаранција - обезбеден квалитет во секој случај!. Среден случај - Надворешни димензии : 26,8 x 17,3 x 10.8 " + 2,8" EXP, Внатрешни димензии : 24 x 16,9 x 10.8 " + 2,8" EXP, 7,74 bs. Внатрешни и надворешни џебови - Два надворешни џебови обезбедуваат лесен пристап до основните артикли, две еластични џебови за лизгање и џебот од поштенски мрежи, овозможуваат подобрена организација.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата