.

.

Изматете го женскиот фустан за максим за завиткување

Изматете го женскиот фустан за максим за завиткување

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Најдобриот светски силуета, максимум облечен фустан на Scoop не треба вовед. Паѓа на привлечна должина на подот со мека, лесна ткаенина што е подготвена за топлото време. Завршено со засекогаш ласкаво здолниште Саронг, ќе го ставите овој фустан во постојана ротација цела сезона. Исклучиво на. Материјал : 62% модален/38% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S. fit : опуштено. Должина : Макси силуета; 53 ”долго. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Завиткајте го предниот дел. Лажичка макси -обвивка фустан за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата