.

.

Изведба на машки и големи мажи за мажи и големи мажи со карирано лет 4-насочен шорцеви за голф, до големина 54

Изведба на машки и големи мажи за мажи и големи мажи со карирано лет 4-насочен шорцеви за голф, до големина

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Форт! Шорцевите за изведба на Бен Хоган се подготвени за попладне на зелена или на која било активност на отворено. Одликувајќи се со UV Sun Protection, технологија за влага и четиринасочно истегнување, ќе бидете ладни, суви и удобни. Исклучиво на. Материјал : 94% полиестер/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 6'1 "и носи големина 32. Одговара : Активно вклопување. ИНСЕАМ : 10". Затворање : Затворање на копчињата со поштенски мува; Активната флексибилна лента за половината се протега за подобрување на удобноста и нуди вклопување во престој. Ockебови : Две странични и две џебови за заварување. Карактеристики : ткаенина за влага со УВ заштита ви помага да ве одржи ладно и суво; Четиристено истегнување ја зголемува удобноста и мобилноста; карирана шема. Бен Хоган карирал шорцеви за голф за мажи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата