.

.

Атлетски дела момчиња долна облека, брифи за изведба на боксери, 8-пакувања, големини S-XL

Атлетски дела момчиња долна облека, брифи за изведба на боксери, 8-пакувања, големини S-XL

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Ажурирајте ја гардеробата на вашето дете со овие брифинзи за перформанси на атлетски работи, сега во вредно 10 пакет! Овие боксери ќе го задржат вашето активно дете да се чувствува пријатно во текот на целиот ден. Со влага на Driworks, влага за влага, истегнување на перформансите и брзи суви карактеристики, ова се суштински за колекцијата на долна облека на вашиот син. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 8 пара кратка долна облека во боксер. ФИТ : Опуштено. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината за дополнителна удобност. Карактеристики : сите печатени или цврсти бои со детали за контраст; Супер мека памучна мешавина од полиестер; Driworks влага и брзо суво; Истегнување на перформанси. Атлетски работи за перформанси Боксерски брифи 8 пакувања.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата