.

.

Морис Спортинг ГДС Херинг Доџер # Сина хексадецимација

Морис Спортинг ГДС Херинг Доџер Сина хексадецимација

DEN 528.00

Количината на стоката
Това е достапна

Гибс Херинг Доџер додава во привлечноста на вашите мами, подобрувајќи ги вашите шанси да направите голем улов. Поврзете го овој риболов додер со постојната мами, измачувајќи риба во размислување дека е достапен подготвен оброк за да можат да се доближат до вашата кука. Дава дополнително дејство на лажици, приклучоци, муви и мамка што заостануваат зад нив. Овој пакет содржи еден Dodger што лесно се придава на кој било друг мамка што го користите. Гибс Херинг Доџер : Гибс Херинг Доџер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата