.

.

Без граници Јуниори Тропски цветни заптивки макси фустан

Без граници Јуниори Тропски цветни заптивки макси фустан

DEN 239.68

Количината на стоката
Това е достапна

Влезете во режим на одмор без воопшто да стапнете во авион. Овој фустан на Халтер Макси од без граници само чека флопи сончев и ладен пијалок, со долга, проточна силуета и тропски цветни принт. Спарете го со омилените патики за поглед на ден, и додадете потпетици и обетки за изјава додека се движите во вечерните часови. Само на. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Должина : Макси. Затворање : Повлечете се со запрена вратоврска на задниот дел од вратот. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : клуч за клучеви О-прстен на вратот; еластична на грб; страничен отвор на полите; печатење на сите. Јуниори Тропски цветни заптивки Макси фустан од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата