.

.

Планета злато јуниори со двојно слој хардвер фустан, големини XS-3XL

Планета злато јуниори со двојно слој хардвер фустан, големини XS-3XL

DEN 248.00

Количината на стоката
Това е достапна

Малку радосен со секаде забава-овој нов фустан од планетата злато е супер-ласкава со слаби ткаенина од предиво од пречки во Харлоу. Овој фустан има лажички врат, каросериско вклопување, прилагодливи ленти со хардвер и двослојна ткаенина за мазна силуета. Спарете го со омилените сандали со изглед, за да погледнете и да носите скоро каде било од забава до една ноќ на градот. Достапно во три модни бои. Материјал : 97% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Должина : MIDI должина. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави со прилагодливи ленти за шпагети и детали за хардвер. Ockебови : Ништо. Карактеристики : вратот на лажичка; двослоен ткаенина; Ткаенина од предиво од пречки во Харлоу; Дизајн на двоен слој. Хардверски фустан со двоен слој на јуниори од планетата злато.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата