.

.

2x3. ft. Сина и бела килим со акцент

2x3. ft. Сина и бела килим со акцент

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Идеално големина за толку многу ситуации, овој компактен тркач има скратена должина, што го прави многу поразновиден. Вклучени со ленти од рачно изработени и плетенка од слонова коска и индиго нијанси, ова покритие на подот носи допир на талент додека го одржува целокупниот изглед со низок клуч и пријатна. Во текот на последните 55 години, Саливанс стана лидер во индустријата во украси за дома. Нашиот бренд е вкоренет во традицијата, додека вклучува модернизирани трендови за да го задржи вашиот дом во тек со безвременски стил. Овде, во Саливанс, се гордееме со создавање дизајни на производи фокусирани на квалитетот и вредноста, осигурувајќи дека нашите клиенти имаат пристап до убави производи по разумни цени. Донесете поп боја и текстура во вашиот дом со овој прекрасен килим со акцент. Овој производ е составен од трајни, квалитетни материјали за да уживате во тоа за наредните години. Овој производ мери 44 "L x 25,25" W x .25 "H. Оваа ставка е изработена од памук. Во последните 55 години, Саливанс стана лидер во индустријата во домашни украси. Нашиот бренд е вкоренет во традицијата додека вклучува модернизирани трендови до Чувајте го вашиот дом во тек со безвременски стил.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата