.

.

Климсон Тигерс Хималајска ламба сол

Климсон Тигерс Хималајска ламба сол

DEN 239.68

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа ламба беше минирана со рака во планините Хималај. Кога е вклучена на сијалицата внатре, ја загрева солта што потоа испушта негативни јони кои помагаат да се исчисти воздухот и природно да се разредат мирисите. Кога не е вклучена ламбата со сол на Хималај, таа е во неговата природна боја. Откако ќе се вклучи, обезбедува амбиент на релаксација во бојата на омилениот тим. NCAA Clemson Tigers Хималајска солена ламба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата