.

.

Подарок за маникир за работилница во боја, поставен со лак за нокти и фен

Подарок за маникир за работилница во боја, поставен со лак за нокти и фен

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Добијте нокти во стил на салон дома со работилница за боја на нокти во боја, сет за полски подароци со фен со нокти. Овој шарен полски сет вклучува 8 шишиња лак за нокти плус фен за нокти со напојување со батерија. Фен за фен за нокти е одличен за забрзување на времето за сушење за да можете да уживате во беспрекорни нокти и да продолжите со вашиот напорен ден. Во сетот се вклучени и 8 лак за нокти во зачудувачки бои кои се движат од бледо розова до длабока бургунд, плус одлична сјајна сенка исто така. Работилницата за боја, 9-парчиња Подароци за лак за нокти со фен за нокти, прави прекрасно полнење за порибување или подарок за одмор. Поставени вклучуваат 1 машина за сушење на ноктите, 15 шишиња лак за нокти, 1 шише горниот слој, 1 клипер за нокти, 2 туркачи за кутикули, 1 страничен клипер, 1 пар ножици на кутикули, 1 пинцета и 1 тампон за нокти со батерии и шаперка со 6 прилози. Користете електронска алатка за датотека, форма, тампон и сјај нокти за прекрасни резултати во стил на салон. Фен за воздух со батерија е лесен за употреба? Само ставете ја раката под нежно исушени нокти. Фен за воздух помага во брзината на времето за сушење на ноктите за резултатите од квалитетот на салонот. Одличен избор на нијанси на лак за нокти, од ледени белци до бледо неутрали до драматични потемни бои. Шишињата се вклопуваат на страната на фен за нокти за компактно складирање. Идеално за домашни маникир и педикири. Одличен сет за loversубителите на полски и ентузијасти во боја на нокти. Сетот за маникир и педикир прави идеален подарок за роденден или празник. Секое шише со лак за нокти има 0,16 fl. Оз . Мулти-бои, мулти-парчен лак за нокти е голема вредност. Фен за фен бара 8 1.5 V АА батерии (не е вклучено). Алатката за тампонирање бара 2 1.5 V батерии АА (не е вклучено). Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата