.

.

Етикета Railе ефтино е ефтино ромпер за ракави без ракави без ракави

Етикета Railе ефтино е ефтино ромпер за ракави без ракави без ракави

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Сончевите денови повикуваат на супер-слатки облеки. Етикетата со железница и ефтините се здружија на овој симпатичен ромпер. Одликувајќи се со ласкаво квадратно деколте, само-вратоврски и редови на руфли, овој ромпер го олеснува изгледањето добро за еден ден на грешки или ноќна ноќ со пријателите. Само лизгајте го, додадете сандали, патики или клин -потпетици и вие сте подготвени да го преземете денот во симпатичен стил. Само на. Материјал : 85% Рејон/15% постелнина. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 4. одговара : модерна. Inseam : 5 ”inseam. Деколте : квадратно деколте со трепкање. Затворање : Зипер на грбот. Ракави : без ракави; Штетни за градници со градник. Ockебови : Две странични џебови. Само-вратен појас; Руфл полите; Достапно во цврсти и печатени стилови. Romенски римпер од етикета железница x ефтини производи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата