.

.

Едноставно Дејзи 18 18 Виолетова рапсодија салфетки, сет од 4

Едноставно Дејзи 18 18 Виолетова рапсодија салфетки, сет од 4

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Создадете шарена и зрачна вибрација околу вашиот дом со Simply Daisy 18 "x 18 " Purple Rapsody салфетки од нашата среќна хипи колекција. Поставете ја масата со овие салфетки за да додадете креативност и радост во вашиот простор за јадење! Направено од ткаенина отпорна на брчки поли Твил, нашата салфетка за вечера мери 18х18 инчи. Дизајнот е отпечатен од едната страна, а рабовите на Хемед им даваат на овие салфетки чист, готов изглед. Тие лесно се грижат со машинско миење и суво суво. Сите дизајни во оваа колекција ќе ве натераат да се насмеете додека се впуштате во бојата донесена во вашиот дом. Едноставно Дејзи 19 „X 19“ Рапсодија Геометриска салфетка за печатење : Едноставна, но сепак елегантна 19 -тина салфетки доаѓаат во сет од 4. идеално за секоја пригода. Изобилство на дизајни за избор. Полиестерска конструкција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата