.

.

Палецот за париз во Париз Ајфелова кула во внатрешна перница на отворено

Палецот за париз во Париз Ајфелова кула во внатрешна перница на отворено

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа перница е исполнета со рециклиран полиестер микрофибер. Thummprintz Париз Круг Ајфелова кула Внатрешна/надворешна перница, : Прекрасна уметност од Лиза Волк создава архитектонски тематски дизајн во црно -бело за оваа печатена перница за затворено/отворено. Перницата е совршен акцент за троседот, креветот и столот или на стол или чај во отворено. Ibrивописната ткаенина што се користи за создавање на производот е отфрлање на вода и работи најдобро кога се користи во покриена или делумно засенчена област. Лицето и грбот се направени од мек ткаен полиестер. Сликата е отпечатена и на предната и на задната страна, со што перницата е реверзибилна. Исполнета со рециклиран полиестер микрофибер, перницата е совршена фокусна точка или завршен допир и внатре и надвор. Само чисто место.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата