.

.

Главни теписи за деца со гушкање

Главни теписи за деца со гушкање

DEN 559.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овој симпатичен и лукав килим има симпатична форма која е мека и кадифен. Обликот го прави забавен и сладок додаток на спалната соба или игротеката на секое дете! На килимот има и шари отпорни на лизгање и се врти за лесно складирање кога не се во употреба. Килијата на куќички за деца на главните теми е стилски и удобен за вашиот дом. Има неутрална боја што одговара на повеќето декор и додава стилови и удобност во вашиот дом. Главни килими за деца со гушкање : симпатичен дизајн. Направено од полиестер. Отпорен на лизгање. Упатства за нега : Spot Clean; Редовно вакуум. Достапно во различни форми. Неутрална боја што одговара на повеќето декор. Додава стилови и удобност во вашиот дом. И стилски и удобно за вашиот дом.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата