.

.

Dearfoams Возрасна уникатен лил мечка црвена карирана влечка

Dearfoams Возрасна уникатен лил мечка црвена карирана влечка

DEN 192.00

Количината на стоката
Това е достапна

Комплетирајте со нашите екстра-прекрасни табани за меморија од пена, супер мека фланелна обвивка и удобни дизајни за машина за миење машини, овие симпатични влечки од лил мечка за возрасни се задолжителни за релаксирање во текот на целата година со семејството! . Секојдневно влечење : Семејството на семејството Dearfoams се слатки, пријатни, пријатни, удобни и сигурно ќе стават насмевка на лицето на сите. Затворениот дизајн на грбот останува на дури и најмалите зафатени нозе. . Класични обрасци : Достапно во повеќе бои и обрасци за да одговара на сечиј стил! Овие влечки се одликуваат со големина на возрасни унисекс големина xxs-xl. Големината се вклопува : xxs (женски 5-6/ машки 3-4), XS (женски 7-8/ машки 5-6), S (женски 9-10/ машки 7-8), М (женски 11-12/ машки 9-10), Л (женски 13-14/ машки 11-12) и XL (женски 15-16/ машки 13-14). . Меморија за пена во меморија : Секоја влечка е опремена со мулти-густина на амортизирана влошка и е на врвот со мемориска пена за чувство налик на облак на нозете на малите мечки. . Гума од надворешната страна : Со внатрешна/надворешна надворешна плоча, дното на овие влечки има обликувана термопластична гума за додадена издржливост и постојана поддршка. . Семејната колекција : Дел од семејната колекција на Dearfoams на папучи, папучи од семејна мечка се задолжителни за пријатни денови и ноќи дома, правејќи спомени со целото семејство. Карирано горно со вез на мечка лил и кадифен манжетен. Соодветна колекција за целото семејство!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата