.

.

Јакна со лиса со крзно со среќа на брендот

Јакна со лиса со крзно со среќа на брендот

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Мека, snuggly и подготвена да ја потресе колекцијата на палтото - Faux Brand Brand Fur Bomber Bomber јакна ве одржува топло, пријатно и шик. Вкупна победа за сезоната. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Тежина : Средна тежина. Должина : 22 ”долга. Јака : Стенд јака со прицврстен аспиратор. Затворање : Затворање на поштенски патенти. Ракави : Долго. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : Прилагодливи полите на цртеж за додадена топлина; детали за прислушување; Супер-меко чувство. Женска факс -бомбардерска јакна од крзно од Лаки Бренд.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата