.

.

Крајбрежен накит со црна позлатена не'рѓосувачка челик затегната удобност

Крајбрежен накит со црна позлатена не'рѓосувачка челик затегната удобност

DEN 509.12

Количината на стоката
Това е достапна

Крајбрежен накит со црно обложување од не'рѓосувачки челик заболен удобност одговара на овој стилски сатенски финиш бенд до вашата гардероба за доза софистицираност. Оваа машка ставка за накит се одликува со врвен опсег со сатенски финиш со високи полирани огледала завршени рабови. Завршувањето на сатен додава допир на софистицираност додека високата полирана завршница го истакнува овој прстен со елеганција. Заболените рабови создаваат уникатен и модерен изглед што сигурно ќе привлече внимание кога ќе го носите овој прстен. Тип на метал на артикалот : Не'рѓосувачки челик. Метална боја на артикалот : црна. Материјал на предметот : Метал. Тип на камен на артикалот : Нема камен. Камена боја на артикалот : Нема камена боја. Камен облик на предметот : Нема форма на камен. Камената димензија на предметот : Нема камена димензија. Метал печат на артикалот : челик. Категорија на артикли : накит. Тип на накит : Мода. Што е вклучено : прстен. Ширина на артикалот : 1/4 инчи. Дебелина на артикалот : 1/16 инчи. Тежина на артикалот во грамови : 5 грама. Број на камен на предметот : Нема броење на камен. Тип на затворач на артикалот : Нема затворач. Поставување камен за накит : Нема поставување накит. Стил на артикли : Бенд, свадба, модерна. Демографска возраст : возрасни (18 години и повеќе). Насочена публика : Мажи, машки. Грижа и чистење : Избришете со полска крпа. Прикажана сезона : есен, лето, пролет, зима.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата